O nas

Jest to nowoczesny, komfortowy obiekt położony w krainie geograficznej zwanej Pogórzem Wiśnickim a dokładniej w miejscowości Gnojnik znajdującej się 10 km od Brzeska. Dom Seniora jest usytuowany na działce z której można podziwiać urokliwy krajobraz otoczony przez zagajniki leśne, gdzie panuje cisza i spokój z dala od zgiełku codziennego miejskiego życia.

Ośrodek działa od roku 2014 roku. Nasi podopieczni są zawsze stawiani na pierwszym miejscu. Przede wszystkim dobro pacjenta.

Dbałość o poprawę i zachowanie sprawności fizycznej po przez regularną rehabilitację oraz specjalistyczne zabiegi nie tylko przyczyni się do zwiększenia samodzielności seniora, ale wpłynie także na poprawę jego stanu psychicznego. Właśnie dlatego nasz Dom opieki zapewnia nie tylko opiekę osobom starszym ale oferuje im również bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjno-medycznych.

Troskę nad powierzonymi nam seniorami sprawuje wykwalifikowany i doświadczony personel, który stara się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę w naszym Domu. Nasz personel posiada dużą wiedzą ukierunkowaną na osoby starsze. Ponadto nasza Placówka zapewnia podstawową opiekę lekarza rodzinnego, który odwiedza naszych pensjonariuszy a ponadto oferujemy możliwość korzystania z usług specjalistów z różnych dziedzin współpracujących z naszym Domem. Personel Domu Spokojnej Starości cechuje chęć niesienia pomocy, gwarantując ciepłe i cierpliwe podejście do seniora.

W obiekcie znajduje się kaplica , w której odbywają się co tygodniowe nabożeństwo Mszy Świętej. W Centrum stałą opiekę duszpasterską sprawuje ks. proboszcz z pobliskiej parafii w Gnojniku.

Staramy się poprze fachowe wsparcie odciążyć rodzinę w czasochłonnej i trudnej opiece nad osobą starszą, którą dotknęły różne choroby. Pielęgnowanie więzi rodzinnych ma dla nas duże znaczenie bowiem wpływa na lepsze samopoczucie seniora, również wymiana międzypokoleniowa doświadczeń i przeżyć jest cenna dla obu stron. Rodzina seniora jest zawsze mile widziana w naszym ośrodku.

Masz pytanie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI